כל מה שרציתם לשאול...

רוצים לברר עוד פרטים ולהבין עד כמה נח לבנות אתר עם Net-Fix ? ריכזנו עבורכם שאלות נפוצות שיוסיפו לכם מידע עד כמה הפתרון שלנו מתאים ממש לצרכים שלכם.וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) הפופולרית ביותר באינטרנט, שפותחה בקוד פתוח ובכך מסייעת למשתמש ליצור, לנהל ולשתף את התוכן באתר שלו בקלות. המערכת מתאימה להפעלה של אתרי בלוגים ופורטלי תוכן, אתרי תדמית, חנויות מקוונות, אתרי חדשות ועוד.
וורדפרס היא מערכת פשוטה וידידותית למשתמש, שהתפתחה במהלך העשור האחרון והפכה למובילה בעולם, עם למעלה מ 75 מיליון אתרי אינטרנט העובדים על בסיסה. באמצאות המערכת, ניתן בקלות לפתוח ולהקים עמודים, לעדכן נתוני מוצרים וקטגוריות באתרי סחר, לערוך תפריטים ותפריטי צד ובכלל לבצע ניהול שוטף של תוכן ללא תלות במפתח או מתכנת מבחוץ.
ערכת עיצוב, הנקראת גם Theme, תבנית או טמפלט היא זו שהופכת את התוכן לויזואלי כפי שיוצג באתר עצמו. בעוד וורדפרס מטפלת בכל ניהול התוכן, כגון: פוסטים, עמודים ותפריטים – ערכת העיצוב נוגעת בנראות של האתר עם התוכן שהוזן בו. אנו ב Net-Fix, מציעים 12 תבניות עיצוביות שונות אשר מותאמות בסגנון ובאיפיון לצרכי סוגי עסקים שונים.
לאחר שהתקנת וורדפרס במחשב שלך, כל מה שצריך זה לבחור תבנית בשלב Fix-1 ואז לאשר את ההזמנה בשלב 3 Fix- . אנו ב Net-Fix נשלח אליך את התבנית שבחרת "מולבשת" ומוכנה לעבודה על הדומיין (הכתובת של האתר העתידי שלך) שרכשת מאיתנו בנפרד.
מערכת Net-Fix מבית נט-בוטיק, החברה הוותיקה לעיצוב אתרים לעסקים, פותחה מתוך שנים של נסיון המלמדות כי לכל עסק ישנם צרכים שונים על פי תחומו וגודלו. עסק בתחילת דרכו, לדוגמא, אינו זקוק לאתר המתאים לעסק וותיק וגדול. מתוך תובנה זו חילקנו את תהליך בניית האתר לשלבים כאשר אתם קובעים לאלו מן השירותים הנלווים תזדקקו עבור האתר שלכם בכל נקודת זמן. הודות לחלוקת השלם למרכיבים ולשלבים, הניתנים לבחירה, אתם חוסכים בעלויות של אלמנטים שהייתם נדרשים לשלם עבורם בקניית אתר מובנה.
בהחלט לא, אנו מציעים 12 תבניות עיצוב המותאמות לסוגי עסקים שונים אך עדיין, גם אם עסק אחר באותו תחום בוחר באותה תבנית, האתרים ייראו שונים לחלוטין. הגמישות של המערכת מאפשרת עיצובים שונים לחלוטין של דפים, אלמנטים גראפיים, גלריות וסקאלות צבעים. בעוד שעסק אחד יעדיף עימוד ועיצוב מסויים של דפי תוכן, עסק אחר יחליט על שימוש בתצורת פוסטים או גלריית תמונות, הכל לפי צרכיו, סוג התוכן והמיצוב של כל אתר. התוצאה המוגמרת תיראה שונה בתכלית.